TEKSTESHQIP

Leutrim & Leunora Llozani
Shqipet Kanë Lind Për Sevda
Lyrics

Kemi kohë që po e kërkojmë tekstin e këngës "Shqipet Kanë Lind Për Sevda" kënduar nga Leutrim & Leunora Llozani.
Do ja u dinim shumë për faleminderit në rast se mundeni të na ndihmoni ne dhe të gjithë ata që janë në kërkim të këtij teksti.
INFO
Nuk mund të nënvlerësohej një aspekt kaq i veçantë, ndaj, projekti muzikor u finalizua tek publiku nga ana vizuale me videoklip muzikor, video produksioni i të cilit është krijuar nga Urban Graphics. Ky videoklip u publikua më 24 Prill 2024. Për këtë këngë ka punuar tekstin Kreshnik Avdiu, ndërsa arranzhimi është një krijim nga Labinot Mezini.