Zgjidhni me sa yje do votoni

Mesatarja:  2 / Votuan:  1
  • Vendlindja:
  • Vushtrri 
  • Jeton dhe vepron në :
  • Kosovë 
  • Mosha:
  • 9 Vjeç
  • Shenja e Horoskopit:
  • Gaforrja ♋
Leunora Feka është një shkrimtare e vogël.
Nuk është dërguar asnjë biografi nga fansat...


>> Dërgo Biografinë >>


Komente nga Fansat

Asnjë Koment 🔥🔥

Shto profile

zyrtare

Artistë Të Ngjashëm:

Lejla Bela

Elza Mehmeti

Anisa Shala

Arta Qorrolli

Lebibe Feka

Anjesa Beqa

Arbnora Kelmendi

Ezana Morina

Dea Halimi

Altuna Hyseni


Tags: Leunora Feka

Krijo Një Kartolinë