Më mbaj mend (për 1 muaj)

Leutrim Beluli (Leo)

Zgjidhni me sa yje do votoni

Mesatarja:  5 / Votuan:  3
  • Emri i Vërtetë:
  • Leutrim Beluli
  • Vendlindja:
  • Gostivar 
  • Jeton dhe vepron në :
  • Maqedoni 
BIOGRAFIA: Leutrim Beluli (Leo) është një këngëtar dhe muzika ku identifikohet më shumë është ajo popullore moderne. Më datë 20 Korrik 2018, Leo publikon videoklipin "Shoqnia". Më datë 21 Qershor 2019, Keli publikon videoklipin "Shtet Ne Veti", në bashkëpunim me Leon. Orkestrimi i këngës u punua nga Ylber Qaili. Videoklipi u prodhua nga kompania Jehona. Më datë 27 Shtator 2019, Leo publikon videoklipin "Happy". Teksti i këngës u shkrua nga Keli. Videoklipi u prodhua nga kompania Jehona....

>> Lexo gjithë biografinë >>


Vëllai i

Kelit

Profili

Facebook

Komente

Asnjë Koment    Duke u ngarkuar... Prisni ju lutem

    Shiko më shumë

» Dërgo Një Këngë »

Artistë Të Ngjashëm:

Murat Ameti

Sabri Saliu

Armin Isha

Shenur Ajeti

Amir Rexhepi

Burim Caka

Egzon Bajra

Besnik Cikaj

Flakron Voca

Alban Feka

Tags: Leutrim Beluli, Leo


Komente mbi këtë artist


* Të regjistruarit mund të votojnë ose të sinjalizojnë komentet