Leutrim Beluli (Leo)
Leutrim Beluli (Leo)
Leutrim Beluli (Leo)
  • Emri i Vërtetë:
  • Leutrim Beluli:
  • Vendlindja:
  • Gostivar Maqedoni E Veriut
  • Jeton dhe vepron në :
  • Maqedoni E Veriut Maqedoni E Veriut
{{ risposta }}
Mesatarja:  {{ nStars }} / Votuan:  {{ nVotes }}


Këndon kryesisht: popullore moderne
Leutrim Beluli (Leo) është këngëtar. Më datë 20 Korrik 2018, Leo publikon videoklipin "Shoqnia".

Më datë 21 Qershor 2019, Keli publikon videoklipin "Shtet Ne Veti", në bashkëpunim me Leon. Orkestrimi i këngës u punua nga Ylber Qaili. Videoklipi u prodhua nga kompania Jehona.

Më datë 27 Shtator 2019, Leo publikon videoklipin "Happy". Teksti i këngës u shkrua nga Keli. Videoklipi u prodhua nga kompania Jehona.

Më datë 11 Qershor 2021, Keli publikon videoklipin "Nanë Pritëm Të Dera", në bashkëpunim me Leon. Muzika e këngës u punua nga Keli & Ylber Qaili, ndërsa teksti u shkrua nga Keli. Videoklipi u prodhua nga kompania MAF Production.

Më datë 22 Qershor 2021, Leo publikon videoklipin "Hajde Zemer Hajde Shpirt". Muzika e këngës u punua nga Ylber Qaili & Keli, ndërsa teksti u shkrua nga Keli. Videoklipi u prodhua nga kompania MAF Production.

» Dërgo Korrigjime »

» Tekstet e Këngëve »Komente 0