Më mbaj mend (për 1 muaj)

Leutrim Gervalla

Zgjidhni me sa yje do votoni

Mesatarja:  5 / Votuan:  1
  • Vendlindja:
  • Pejë 
  • Jeton dhe vepron në :
  • Kosovë 
BIOGRAFIA: Leutrim Gervalla është një këngëtar i njohur dhe muzika ku identifikohet më shumë është ajo pop. Leutrim Gërvalla, djaloshit të cilit jeta mund të mos i ketë dhënë shikimin, por i ka dhënë talentin në muzikë. Spektakli “Abanian Star” po vazhdon të kërkojë talente të reja, të cilat pritet të trajnohen në një spektakël garues, ku do të këndohet vetëm shqip. Në fazën e parë të konkurrimit janë prezantuar shumë konkurrentë, gjersa në puntatën e funditi Ishte radha e një konkurrenti tjetër shumë të veçantëm Leutrim Gërvallës. Ai performoi para...

>> Lexo gjithë biografinë >>


Pjesëmarrës në

Albanian Star

Komente

Asnjë Koment    Duke u ngarkuar... Prisni ju lutem

    Shiko më shumë

» Dërgo Një Këngë »

Artistë Të Ngjashëm:

Bledian Qoti

Red Bloody

Andin Randobrava

Petrit Geci

Albatrit Muqiqi

Korab Shaqiri

Neki Emra

Mc Beka

Hekuran Krasniqi

Albi Xhepa

Tags: Leutrim Gervalla


Komente mbi këtë artist


* Të regjistruarit mund të votojnë ose të sinjalizojnë komentet