Më mbaj mend (për 1 muaj)

Leutrim Gervalla - Asgje Nuk Kam Lyrics

Zgjidhni me sa yje do votoni

Mesatarja:  5 / Votuan:  1

U betova qe nga sot, u betova mbi kte lot
nga ky vend to t'ik e te tretem larg
s'kam me gje me pasuri, gjithcka kisha ishte ti
qofsh e lumtur pergjithmon, ne krahet e atij..

Refr(x2 here)
E mallkuar qoft, dita qe t'kam njoft
c'pate zemer mem tradhtu
Harram te qofshin krejt ato dit
e lumturi mos past per mu.

U tregoj per dashurin, njerzit qe jo nuk e din
ajo s'egziston,esht vec nje mashtrim
Kur un te besova ty, shpirtin mbusha lumturi
e sot ja ku jam, asgje nuk kam.

Refr(x4 here)
E mallkuar qoft, dita qe t'kam njoft
c'pate zemer mem tradhtu
Harram te qofshin krejt ato dit
e lumturi mos past per mu.


Ky tekst u dërgua nga Elton Lena

Leutrim Gervalla - Asgje Nuk Kam
Linku i videos në YouTube:
Në TeksteShqip janë rreth 100.000 këngë me videoklip dhe afërsisht 40.000 këngë të tjera që nuk kanë një videoklip në Youtube. Stafi i TeksteShqip shton çdo ditë video të reja, por është e mirëpritur ndihma e kujtdo që arrin të gjejë një videoklip që mungon, apo një version më të mirë sesa klipi që mund të jetë aktualisht në TeksteShqip.

KUR PRANOHET NJË VIDEO E DËRGUAR:

Për verifikimin nga stafi mund të duhen pak minuta deri në disa orë, por garantojme që gjithsesi verifikimi do të kryhet brenda 24 orësh.

VIDEO E DËRGUAR NUK U PRANUA?

Një video e dërguar nuk do të pranohet nga stafi i TeksteShqip nëse:
1. Video e dërguar është fshirë ndërkohë nga YouTube ose është e padisponueshme.
2. Video nuk i përket këngës "Asgje Nuk Kam".
3. Video është e këngës "Asgje Nuk Kam", por nuk këndohet nga Leutrim Gervalla.
4. Video që kemi në TeksteShqip, është më cilësore se ajo e dërguar.
5. Video që kemi në TeksteShqip, është zyrtare, ndërsa ajo e dërguar, jo.


Më Shumë Këngë Nga Leutrim Gervalla:


Komente 0