Më mbaj mend (për 1 muaj)

Leyla Hadzaj

Zgjidhni me sa yje do votoni

Mesatarja:  4.9 / Votuan:  20
BIOGRAFIA: Leyla Hadzaj është një këngëtare dhe muzika ku identifikohet më shumë është ajo popullore moderne. Më datë 19 Maj 2019, Leyla publikon videoklipin "Jo Nuk Ta Fali". Më datë 25 Shtator 2019, Leyla publikon videoklipin "Jam E Mire Pak E Fshtir"....

>> Lexo gjithë biografinë >>


Profili

Facebook

Komente

Asnjë Koment



    Duke u ngarkuar... Prisni ju lutem

    Shiko më shumë

» Dërgo Një Këngë »

Artistë Të Ngjashëm:

Ganja

Shyhrete Reka

Engji Luma

Neta

Eli Tufa

Marigona Ballabani

Diana Preka

Fitore Berisha

Mevlyde Mehmeti

Alesia

Tags: Leyla Hadzaj, Leyla


Komente mbi këtë artist


* Të regjistruarit mund të votojnë ose të sinjalizojnë komentet