TEKSTESHQIP

Leyla Gjakova & Egzon AMG
Ani Ani Shpirt
Lyrics

Kemi kohë që po e kërkojmë tekstin e këngës "Ani Ani Shpirt" kënduar nga Leyla Gjakova & Egzon AMG.
Do ja u dinim shumë për faleminderit në rast se mundeni të na ndihmoni ne dhe të gjithë ata që janë në kërkim të këtij teksti.
INFO
Për muzikën dhe për okestracionin u përkujdes Armend Mustafa, teksa për këtë këngë ka punuar tekstin Valmir Delija.