Më mbaj mend (për 1 muaj)

Liberation

Nuk ka akoma asnjë votë

BIOGRAFIA: Liberation është një këngëtar dhe muzika ku identifikohet më shumë është ajo hip-hop. Më datë 27 Korrik 2016, Liberation publikon videoklipin "Thirrem Ti Boss"....

>> Lexo gjithë biografinë >>


Komente

Asnjë Koment    Duke u ngarkuar... Prisni ju lutem

    Shiko më shumë

» Dërgo Një Këngë »

Artistë Të Ngjashëm:

Uki

Labb.1

Betim

Last Daddy

Luxhi

Tonchee

Black-Eagle

Steli

Blackjack

Sllimi

Tags: Liberation


Komente mbi këtë artist