A B C D E F G H I J K L M N O P Q R S T U V W X Y Z #
Liberian Selimi

Zgjidhni me sa yje do votoni

Mesatarja:  4.3 / Votuan:  12
  • Vendlindja:
  • Prishtine 
  • Mosha:
  • 31 Vjeç
  • Shenja e Horoskopit:
  • Peshqit ♓
BIOGRAFIA: Liberian Selimi është një këngëtar i njohur dhe muzika ku identifikohet më shumë është ajo hip-hop. Liberian Selimi i njohur si LIBRI apo LiBeats eshte vellai i reperit te famshem Getoar Selimit dhe eshte marr me muzike qe ne moshen 5 vjeçare. Ish reperi, producenti dhe tashmë DJ i hip hopit, po vazhdon suksesshëm karrierën e tij. LiBeats ka realizuar disa prej hiteve të mëdha të viteve të fundit, ndërsa tash nën petkun e High Records vazhdon karrierën suksesshëm. Ai i është përkushtuar punës duke qëndruar jashtë jetës publike dhe ka mbajtur gj...

>> Lexo gjithë biografinë >>


Komente nga Fansat

Asnjë Koment 🔥🔥

Vëllai i

Getoar Selimit

Instagrami

Zyrtar

Profili

Snapchat

Shto profile

zyrtare


Artistë Të Ngjashëm:

Rascom

Miril

B52

Rrufeja

Anonimos

D-Komit

ZeeroMan

Mr.Trimi

Merytoni

Ex King


Tags: Liberian Selimi, Libri, Libri Selimi, Libeats

Krijo Një Kartolinë
Kjo faqe përdor cookies vetëm për reklama dhe statistika. Kjo faqe nuk mbledh, nuk përdor dhe nuk shpërndan të dhënat tuaja. Kompanitë e palëve të treta që përdorin cookies janë: Google, Taboola dhe MGID.
Më shumë info  
teksteshqip.com © 2007 - 2019