Më mbaj mend (për 1 muaj)

Libri - N'club (Feat. Gimi.G & Bigg Starr)  Lyrics

Nuk ka akoma asnjë votë


N'CLUB PO VI UN N'CLUB PO HI
N'CLUB PO PI N'CLUB ME PRISHTINALI UWII
SA HER NA VINA QOHET KOM KREJT PRISHTINA
QOHET CLUBI PESH KUR HINA NA HAHA
HEY ZEMER MERI SHOQET E RAKIN SONTE ME VETI
SONTE JENA MRENA N'CLUB MA NXET SE N'DETI
KUSH O ME NEVE ZEMER KREJT OSHT OKEJ
NCLUB SHUM NJERZ E KERKON NUK PE VREJ
MA T'MIREN NUK PE GJEJ KERKA NUK PE SHO
POM FOLIN SHUM NJERZ PO UN NUK PI NJO
ME 1 SHISHE N'DOR MUZIKA SHUM N'NIVEL
N'CLUB JOM ME TY ZEMER DRIDHE QAT BEL
UN JOM QAJ QE KOM THON QE ZEMER TI E DIN
UNE SONTE DU ME T'NXON E TI NESER KURGJO SDIN
MAMI SHUM MIR PO T'RIN ZEMER FUSTANI
VEQ ZEMER TY MA MIR SONTE PO T'RIN LIBERIANI


Ky tekst u dërgua nga Liberian SelimiLiberian Selimi
Featuring: Gimi.G
Publikimi: 18/10/2008


Libri - N'club
Linku i videos në YouTube:
Në TeksteShqip janë rreth 100.000 këngë me videoklip dhe afërsisht 40.000 këngë të tjera që nuk kanë një videoklip në Youtube. Stafi i TeksteShqip shton çdo ditë video të reja, por është e mirëpritur ndihma e kujtdo që arrin të gjejë një videoklip që mungon, apo një version më të mirë sesa klipi që mund të jetë aktualisht në TeksteShqip.

KUR PRANOHET NJË VIDEO E DËRGUAR:

Për verifikimin nga stafi mund të duhen pak minuta deri në disa orë, por garantojme që gjithsesi verifikimi do të kryhet brenda 24 orësh.

VIDEO E DËRGUAR NUK U PRANUA?

Një video e dërguar nuk do të pranohet nga stafi i TeksteShqip nëse:
1. Video e dërguar është fshirë ndërkohë nga YouTube ose është e padisponueshme.
2. Video nuk i përket këngës "N'club".
3. Video është e këngës "N'club", por nuk këndohet nga Libri.
4. Video që kemi në TeksteShqip, është më cilësore se ajo e dërguar.
5. Video që kemi në TeksteShqip, është zyrtare, ndërsa ajo e dërguar, jo.


Më Shumë Këngë Nga Liberian Selimi:


Komente 0