Më mbaj mend (për 1 muaj)

Librond Musliu

Zgjidhni me sa yje do votoni

Mesatarja:  3.5 / Votuan:  2
BIOGRAFIA: Librond Musliu është një këngëtar i njohur dhe muzika ku identifikohet më shumë është ajo popullore moderne. Në Qershor 2011, Librond Musliu merr pjesë në Çelësi Muzikor 5 me këngën "Ah Sa Më Mungon". Në vitin 2012, Librond Musliu publikon albumin "Sonte Po Shkëlqen". Më datë 28 Shtator 2016, Librond Musliu publikon videoklipin "Jetim". Më datë 2 Mars 2018, Librond Musliu publikon videoklipin "Pa Ty"....

>> Lexo gjithë biografinë >>


Instagrami

Zyrtar

Komente

Asnjë KomentSonte Po Shkëlqen (2012)

☆☆☆☆


    Duke u ngarkuar... Prisni ju lutem

    Shiko më shumë

» Dërgo Një Këngë »

Artistë Të Ngjashëm:

Duchi

Adnan Kryeziu

Sead Asllani

Agron Pefqeli

Fitim Kelmendi

Betim Alihajdari

Lumni Tershana

Sokol Koçi

Ali Gërguri

Arif Murati

Tags: Librond Musliu, Bondi


Komente mbi këtë artist