Më mbaj mend (për 1 muaj)

Librond Musliu - Pa Ty Lyrics

Nuk ka akoma asnjë votë


Syte e tu mkan mashtru spo muj vetes me i besu ende ende ty po te du qdo gje e jotja mka mashtru nuk po mundem me t'harru ty sonte stmerr malli per mu
Reff1
sa dit edhe sa net ty duhet me tlut hajde ndryshoma jeten se pa ty spo muj sa dite edhe sa net ty duhet me tlut hajde ndryshoma jeten se pa ty spo muj

Ti po shkon e nuk po vjen sa her zemren po ma then ti mbete mbete plag qe dhemb qdo gje e jotja mka mashtru nuk po mundem me t'harru ty sonte stmerr malli per mu

Reff2
sa dite e sa net ty duhet me tlut hajde ndryshoma jeten se pa ty spo muj
sa dite e sa net ty duhet me tlut hajde ndryshoma jeten se pa ty spo muj


Ky tekst u dërgua nga Jetesa

Librond Musliu - Pa Ty
Linku i videos në YouTube:
Në TeksteShqip janë rreth 100.000 këngë me videoklip dhe afërsisht 40.000 këngë të tjera që nuk kanë një videoklip në Youtube. Stafi i TeksteShqip shton çdo ditë video të reja, por është e mirëpritur ndihma e kujtdo që arrin të gjejë një videoklip që mungon, apo një version më të mirë sesa klipi që mund të jetë aktualisht në TeksteShqip.

KUR PRANOHET NJË VIDEO E DËRGUAR:

Për verifikimin nga stafi mund të duhen pak minuta deri në disa orë, por garantojme që gjithsesi verifikimi do të kryhet brenda 24 orësh.

VIDEO E DËRGUAR NUK U PRANUA?

Një video e dërguar nuk do të pranohet nga stafi i TeksteShqip nëse:
1. Video e dërguar është fshirë ndërkohë nga YouTube ose është e padisponueshme.
2. Video nuk i përket këngës "Pa Ty".
3. Video është e këngës "Pa Ty", por nuk këndohet nga Librond Musliu.
4. Video që kemi në TeksteShqip, është më cilësore se ajo e dërguar.
5. Video që kemi në TeksteShqip, është zyrtare, ndërsa ajo e dërguar, jo.


Më Shumë Këngë Nga Librond Musliu:


Komente 0