Më mbaj mend (për 1 muaj)

Life Soldier

Zgjidhni me sa yje do votoni

Mesatarja:  5 / Votuan:  7
  • Vendlindja:
  • Prizren 
BIOGRAFIA: Life Soldier është një këngëtar i njohur. Enis Gashi me pseudonimin (Life Soldier) qe ne gjuhen shqipe do te thot Ushtar i Jetës ai jeton ne prizren mirret me RAP prej moshës 13 vjeqare ku ne fillim shkruane tekste te ndryshme dhe po ashtu ka talent te tejskajshem per RAP. Kenget e para i ka bërë ne studio 'Microfon Records' dhe me von formoj edhe grupin e tij personal me emrin "TLG" The LoyaL Giants qe di te thot Gjigandat Besnik ai i ka lansuar disa hite mjaft te perfolura si plot p...

>> Lexo gjithë biografinë >>


Komente

Asnjë Koment    Duke u ngarkuar... Prisni ju lutem

    Shiko më shumë

» Dërgo Një Këngë »

Artistë Të Ngjashëm:

Valon Haliti

Patriot Deliu

Bislim Mustafa

Muhamet Bytyqi

Fevzi Rogaqi

Faruk Visoka

Egzon Kryeziu

Napoleon

Shkelqim Mavraj

Dossi A.K.A Professional's

Tags: Life Soldier, Lifesoldier


Komente mbi këtë artist