TEKSTESHQIP

Likani
N'perjetsi
Lyrics
(Feat. N.D.T)

Likani
E sa mendime ne kok po qarkullojn e sa shum sene mendoj per te ardhmen ton e sa shum plane kam bo per ne te dy e jeta krejt kot ish kan zemer pa ty pa ty nuk muj me vazhdu se ti je motivi im pa ty sboj hap perpara se pa ty ka vec deshtim je vec ti qe jetes teme i jep kuptim dhe rruges teme zemer vetem ti i jep ndricim e sa shum her rri mendoj se si do jet me pas a do jesh hala princesha se cdo mooment therras a thu do ti mbajm premtimet qe kena bo a thu ndjenjat do vazhdojn a po sdo tket ma nuk ka si mos me pas kur tash ndjenjat jan te mdhaja me thuj tash ti zemer a do te shembet kjo kalaja u bo vite qe ndertojm e per to po luftojm rruga ka shum pengesa po na do triumfojm ..

Refreni/ Likani
se sa shum sene kam bo i njejti do tjem prap ndjenjave tmija per ty zemer do ju noj ka pak se shum te dua se per ty ndjej sa her qe flas per ty zemer veten aty e gjej ..

N.D.T
E gjonat qe kalum prap du me i perjetu se cdo dit qe kalon vec per ty jam tu jetu e senet qe i patem po du prap me i pas e kurr nuk du zemra jeme ty te te humbas se nese te humbas mori fund jeta ime nje jet plot me vujtje vujtje e zhgenjime nese kom bo gabim te kerkoj falje deri ne vdekje tbetohem per gjon ma te shtrejt do boj perpjekje do boj perpjekje qe serisht te jemi bashk momentet qe i kem kalu ti rikthejm prap ti kem afer buzt e tua te jem me ty serisht qe zemra jeme me tanen tjen bashk perjetsisht endrroj shum sene vazhdoj tjetoj me tkalumen kur ty nuk te kam pran jeta jeme e mjerume zemer jeta jeme e mjerume .

Refreni/ Likani
se sa shum sene kam bo i njejti do tjem prap ndjenjave tmija per ty zemer do ju noj ka pak se shum te dua se per ty ndjej sa her qe flas per ty zemer veten aty e gjej .

DËRGOI: