Më mbaj mend (për 1 muaj)


Zgjidhni me sa yje do votoni

Mesatarja:  4.9 / Votuan:  38
 • Vendlindja:
 • Tropoje 
 • Jeton dhe vepron në :
 • Uk 
 • Mosha:
 • 28 Vjeç
 • Shenja e Horoskopit:
 • Bricjapi ♑
BIOGRAFIA: N.D.T është një këngëtar i njohur. Artenis Pecmarkaj njihet ndryshe si N.D.T. Filloi muziken ne vitin 2010 duke sjellur kengen e tij te par Dedikim nenes qe titullohet Nena ime ne bashkpunim, pak shkeputje per arsyje futbollistike qe artenisi prej moshes 12 vjecare merrej me ket sport pasi ku ne vitin 2011 deri ne 2013 ishte aktiv me ekipin e tiranes U 19 dhe me pas me ekipin e valbones nga viti 2013 deri ne 2015.Artenisi shprehet : un si artenis 2 gjerat se i kam me perzemer jan ...

>> Lexo gjithë biografinë >>


Instagrami

Zyrtar

Profili

Facebook

Komente

4 🔥  Duke u ngarkuar... Prisni ju lutem

  Shiko më shumë

» Dërgo Një Këngë »

Artistë Të Ngjashëm:

Renato Zeqollari

Alsked Rrenja

Aldo Simoni

Erion Beqo

Denis Kraja

Elis Nova

Endrik Beba

Glenis Dume

Napoleon

Herolind Ramabaja

Tags: N.D.T, Artenis Pecmarkaj, Arti Pecmarkaj


Komente mbi këtë artist


Duke u ngarkuar... Prisni ju lutem
Shiko të gjitha komentet