A B C D E F G H I J K L M N O P Q R S T U V W X Y Z #
Lil Ami

Zgjidhni me sa yje do votoni

Mesatarja:  3.3 / Votuan:  3
BIOGRAFIA: Lil Ami është një këngëtar dhe autor këngësh i njohur dhe muzika ku identifikohet më shumë është ajo hip-hop. Në Maj 2008, Lil Ami merr pjesë në Top Fest 5 me këngën "Pse". Në Maj 2009, Lil Ami merr pjesë në Top Fest 6 me këngën "Hip-hop Classic", në bashkëpunim me Suo J. Në Maj 2009, Gentjan Dema merr pjesë në Top Fest 6 me këngën "Vetem Ty", në bashkëpunim me Suo J & Lil Ami. Më datë 10 Maj 2010, Lil Ami publikon videoklipin "Sikur Tja Nisja Nga E Para", në bashkëpunim me Mallkim. Në Maj 2014, Lil Ami merr pjesë në Top Fest 11 me këngën "Me...

>> Lexo gjithë biografinë >>


Komente nga Fansat

Asnjë Koment 🔥🔥

Shto profile

zyrtare


Artistë Të Ngjashëm:

F-Tim

Biggi

Hanello

Scorpion

WhoBrave

B-Bami

Bidaki

O.D (Overdose)

Erson Shabani

Oran G


Tags: Lil Ami, Lil' Ami, Lil'amy, Lil Amy, Amis

Krijo Një Kartolinë
Kjo faqe përdor cookies vetëm për reklama dhe statistika. Kjo faqe nuk mbledh, nuk përdor dhe nuk shpërndan të dhënat tuaja. Kompanitë e palëve të treta që përdorin cookies janë: Google, Taboola dhe MGID.
Më shumë info  
teksteshqip.com © 2007 - 2019