Më mbaj mend (për 1 muaj)

Lil Ami - Sikur Tja Nisja Nga E Para (Feat. Mallkim)  Lyrics

Zgjidhni me sa yje do votoni

Mesatarja:  5 / Votuan:  19

ref:me forcen e momentit shikoj po ktu disa gjera ndryshojn me koken nalt do hecja perpara sikur tja nisja nga e para (2x)

ulur ne nje karrige me pamje nga qielli i bej nje pyetje vetes pse nuk del me dielli pse nuk behet ma mir pse nuk kam une lodra pse pistolat tverteta pse nuk lujn ma me gogla pse nuk po shkollona dot mbetem nalfabetizim e ndoshta nuk e shohim boten ne at prizem e shoh un me urrejtje se sme dha kurr ngrohtesi vetem leku qenka barabart me dashni sikur te ktheja gjonat nga e para sikur tisha hala fmi do qendroja ke nona ke baba aty ku ka dashni ku mbizotron e drejta dhe jo ajo qe sheh ti ku shoqnia ti di vlerat e jo me interesi aty ku ka paqe dhe ari te jep shprese aty ku njerezit thojn ha miremengjes aty ku duhet me marr dashni reciproke aty ku njerezit i din vlerat e kesaj bote

refreni (2x)
me forcen e vullnetit shikoj po du disa gjera ndryshoj me koken nalt do hecja perpara sikur tja nisja nga e para.


Ky tekst u dërgua nga Albanianstar   TheWolfmanLil Ami
Featuring: Mallkim
Renditja: Top 200
Publikimi: 10/05/2010


Lil Ami - Sikur Tja Nisja Nga E Para
Linku i videos në YouTube:
Në TeksteShqip janë rreth 100.000 këngë me videoklip dhe afërsisht 40.000 këngë të tjera që nuk kanë një videoklip në Youtube. Stafi i TeksteShqip shton çdo ditë video të reja, por është e mirëpritur ndihma e kujtdo që arrin të gjejë një videoklip që mungon, apo një version më të mirë sesa klipi që mund të jetë aktualisht në TeksteShqip.

KUR PRANOHET NJË VIDEO E DËRGUAR:

Për verifikimin nga stafi mund të duhen pak minuta deri në disa orë, por garantojme që gjithsesi verifikimi do të kryhet brenda 24 orësh.

VIDEO E DËRGUAR NUK U PRANUA?

Një video e dërguar nuk do të pranohet nga stafi i TeksteShqip nëse:
1. Video e dërguar është fshirë ndërkohë nga YouTube ose është e padisponueshme.
2. Video nuk i përket këngës "Sikur Tja Nisja Nga E Para".
3. Video është e këngës "Sikur Tja Nisja Nga E Para", por nuk këndohet nga Lil Ami.
4. Video që kemi në TeksteShqip, është më cilësore se ajo e dërguar.
5. Video që kemi në TeksteShqip, është zyrtare, ndërsa ajo e dërguar, jo.


Më Shumë Këngë Nga Lil Ami:


Komente 0