Më mbaj mend (për 1 muaj)

Lil Bin

Zgjidhni me sa yje do votoni

Mesatarja:  5 / Votuan:  4
  • Emri i Vërtetë:
  • Albin Çeku
BIOGRAFIA: Lil Bin është një këngëtar dhe muzika ku identifikohet më shumë është ajo hip-hop. Më datë 25 Gusht 2019, Lil Bin & Qeki publikojnë videoklipin "All In". Më datë 20 Gusht 2020, Lil Bin publikon videoklipin "N'mahall Tone". Më datë 13 Janar 2021, Lil Bin publikon videoklipin "Tranquila", në bashkëpunim me Ukin....

>> Lexo gjithë biografinë >>


Instagrami

Zyrtar

Profili

Facebook

Komente

Asnjë Koment    Duke u ngarkuar... Prisni ju lutem

    Shiko më shumë

» Dërgo Një Këngë »

Artistë Të Ngjashëm:

Bess (Familia Ideale)

Slitta

Dora

Floriant Salihu (Flow)

Ralien

Albo 06

Lil Erdi

Fabiani

Diti-G

GRD

Tags: Lil Bin, Albin Çeku


Komente mbi këtë artist