Më mbaj mend (për 1 muaj)


Lil Bin & Qeki - All In
Linku i videos në YouTube:
Në TeksteShqip janë rreth 100.000 këngë me videoklip dhe afërsisht 40.000 këngë të tjera që nuk kanë një videoklip në Youtube. Stafi i TeksteShqip shton çdo ditë video të reja, por është e mirëpritur ndihma e kujtdo që arrin të gjejë një videoklip që mungon, apo një version më të mirë sesa klipi që mund të jetë aktualisht në TeksteShqip.

KUR PRANOHET NJË VIDEO E DËRGUAR:

Për verifikimin nga stafi mund të duhen pak minuta deri në disa orë, por garantojme që gjithsesi verifikimi do të kryhet brenda 24 orësh.

VIDEO E DËRGUAR NUK U PRANUA?

Një video e dërguar nuk do të pranohet nga stafi i TeksteShqip nëse:
1. Video e dërguar është fshirë ndërkohë nga YouTube ose është e padisponueshme.
2. Video nuk i përket këngës "All In".
3. Video është e këngës "All In", por nuk këndohet nga Lil Bin & Qeki.
4. Video që kemi në TeksteShqip, është më cilësore se ajo e dërguar.
5. Video që kemi në TeksteShqip, është zyrtare, ndërsa ajo e dërguar, jo.

Lil Bin & Qeki - All In  Lyrics


Nuk ka akoma asnjë votë


Komente

Asnjë Koment

25/08/2019

2019-08-25T16:24:01+00:00


Kemi kohë që po e kërkojmë tekstin e këngës "All In" kënduar nga Lil Bin & Qeki.
Do ja u dinim shumë për faleminderit në rast se mundeni të na ndihmoni ne dhe të gjithë ata që janë në kërkim të këtij teksti.
Videoklipi nga Lil Bin & Qeki i bashkangjitur me këtë këngë, do ju ndihmojë për ta shkruajtur. Faleminderit për kohën tuaj.Dërgo Tekstin


Rendisim më poshtë tekstet e disa këngëve me të njëjtin titull dhe shpresojmë që përmbajnë tekstin që kërkoni:

Nurteel - All In

Jom ka du afër vetit ty me t’majt
You a fajsta gal with a fajsta life
Nëse jetën me t’a fal ty t’doket pak
Kallxom qysh po ja bojna për ni natë
She said that she want it
That she want it, that she want it
All night long
Unë pi lutna, unë pi lutna
Mos me m’ndrru me tjetërkon

REF: [x2]
Une ty t’pashë
Edhe menihere t’fola
Une n’ty rrashë
Edhe mo kurrë nuk dola
Sa fjalët ti thashë
Ato që për ty i nij
Qa u bo unë mo nuk po di

She want me all in [x4]

Baby want me all in
Want me all in
She wants me hardly
Please mos ja nis
Tash m’thot idiot
Mos e thuj qa dush sot
Çka ti don
Veç mos m’ndrro me tjetërkon
Une krejt ti fali-fali
Veç për ty
Vetën nuk e nali-nali
Veç me ty
She said that she want it
That she want it, that she want it
All night long
Unë pi lutna, unë pi lutna
Mos me m’ndrru me tjetërkon

REF: [x2]
Une ty t’pashë
Edhe menihere t’fola
Une n’ty rrashë
Edhe mo kurrë nuk dola
Sa fjalët ti thashë
Ato që për ty i nij
Çka u bo unë mo nuk po di

It’s your boy Alex
Ama rolin kryesor
T’a boj jetën film
Këtë punë veç ti e ki n’dorë
E din qysh o n’fillim
Unë ja nisa me t’fol
Hiq pa prezentim
Nëse dashnia o shkollë
Unë kom me t’dhon mësim
Qysh je ka m’lun a pe din
Just take your time
Une s’jom ka du me t’lut
Amo ti je mine
Se di a t’nxo a st’nxo
Se me t’kap ty o shkencë
Opcioni i fundit kom me t’met
Se nuk ka konkurencë

REF: [x2]
Une ty t’pashë
Edhe menihere t’fola
Une n’ty rrashë
Edhe mo kurrë nuk dola
Sa fjalët ti thashë
Ato që për ty i nij
Çka u bo unë mo nuk po di

Besa - All In

Afroju ti më ngat,
boje ti një hap
Mos ia le ti fatit n'dorë se
ndoshta s'shihem prapë

Basti është kët natë,
ndoshta je me fat,
Sytë e tu po më thojnë mu
se ti po don gjithçka

S'dua emocion,
vetëm pak muzikë,
Po rri sa më larg nga ti,
me ta lon ty pikë,

Pse më vjen nga pas,
sikur don me plas,
E di që e jep ti jetën
me ta dhon një shans

Ref:

A je ti gati gati
Gati me kon me mu
Leje inatin inatin
E ki fatin me provu (x2)

Nëse ti e do
Nuk kemi shumë kohë
Mos mendo jo ti më gjatë
Vendos ça ke me bo

A ke guxim me'nal
Me ma thon një fjalë
Ndoshta nesër bëhet vonë
Më nuk ki me m'pa

S'dua emocion
Vetëm pak muzikë
Po rri sa më larg nga ti
Me ta lon ty pik

Pse më vjen nga pas
Sikur don me plas
E di që e jep ti jetën
me ta dhon një shans

Ref :
A je ti gati gati
Gati me kon me mu
Leje inatin inatin
E ki fatin me provu (x2)
Më Shumë Këngë Nga Lil Bin:


Komente mbi këtë këngë