Më mbaj mend (për 1 muaj)

Lil Colt

Zgjidhni me sa yje do votoni

Mesatarja:  4.7 / Votuan:  14
BIOGRAFIA: Lil Colt është një këngëtar. Kengtari- Lil Colt i cili quhet Enes sylejmani qysh ne mosh te re filloj te mirret me muzik si fillim po vazhdon mir tash ka formuar dhe Grupin STS" Streets Soliders por edhe 2 kenge tjera te 2010 te reja te cilat jan : Ti " dhe Jetim"...

>> Lexo gjithë biografinë >>


Komente

1 🔥    Duke u ngarkuar... Prisni ju lutem

    Shiko më shumë

» Dërgo Një Këngë »

Artistë Të Ngjashëm:

B.A.G

Ledi (M)

Gvzmend

2m

Mmg

Dr.Rabbit

Marin Jancu

Snero

Rbs

Big G

Tags: Lil Colt, Enes Sylejmani


Komente mbi këtë artist


Duke u ngarkuar... Prisni ju lutem
Shiko të gjitha komentet