Më mbaj mend (për 1 muaj)

Lil Colt
Zgjidhni me sa yje do votoni

Mesatarja:  4.7 / Votuan:  14

Lil Colt është këngëtar. Kengtari- Lil Colt i cili quhet Enes sylejmani qysh ne mosh te re filloj te mirret me muzik si fillim po vazhdon mir tash ka formuar dhe Grupin STS" Streets Soliders por edhe 2 kenge tjera te 2010 te reja te cilat jan : Ti " dhe Jetim"

» Dërgo Korrigjime »

» Tekstet e Këngëve »

Punuan Biografinë:  geraut  

Komente

1Komente mbi këtë artist


Duke u ngarkuar... Prisni ju lutem
Shiko të gjitha komentet