Më mbaj mend (për 1 muaj)

Hyrja është kryer me sukses!


CORONAVIRUS NË SHQIPËRI DHE KOSOVË
Lil Don

Nuk ka akoma asnjë votë

  • Emri i Vërtetë:
  • Edon Kastrati
BIOGRAFIA: Lil Don është një këngëtar i njohur dhe muzika ku identifikohet më shumë është ajo hip-hop. Edon Kastrati është nga Gjilani i njohur për publikun me nofkën “Lil Don”. “Lil Don” është një reper i ri që pritet të pushtojë tregun muzikor, derisa projektet e tij të para janë pritur mjaft mirë nga dëgjuesit e këtij zhanri. Më datë 18 Maj 2015, Lil'don publikon videoklipin "Jena T-Lind". Më datë 13 Korrik 2015, Lil'don publikon videoklipin "E Din Kejt". Më datë 27 Janar 2018, Lil Don publikon videoklipin "365 Ditë". Videoklipi vërehe...

>> Lexo gjithë biografinë >>


Komente

Asnjë Koment 🔥🔥

Shto profile

zyrtare    Duke u ngarkuar... Prisni ju lutem

    Shiko më shumë

» Dërgo Një Këngë »

Artistë Të Ngjashëm:

Snoopy-G

F-Boogie

Hanello

Wllatki

Dj Bussulla

Bidaki

Oran G

Pitt

Big Night

Snupa

Tags: Lil Don, Lil'don, Edon Kastrati


Komente mbi këtë artist


* Të regjistruarit mund të votojnë ose të sinjalizojnë komentet