Më mbaj mend (për 1 muaj)


Lil G - Ca Po Don
Linku i videos në YouTube:
Në TeksteShqip janë rreth 100.000 këngë me videoklip dhe afërsisht 40.000 këngë të tjera që nuk kanë një videoklip në Youtube. Stafi i TeksteShqip shton çdo ditë video të reja, por është e mirëpritur ndihma e kujtdo që arrin të gjejë një videoklip që mungon, apo një version më të mirë sesa klipi që mund të jetë aktualisht në TeksteShqip.

KUR PRANOHET NJË VIDEO E DËRGUAR:

Për verifikimin nga stafi mund të duhen pak minuta deri në disa orë, por garantojme që gjithsesi verifikimi do të kryhet brenda 24 orësh.

VIDEO E DËRGUAR NUK U PRANUA?

Një video e dërguar nuk do të pranohet nga stafi i TeksteShqip nëse:
1. Video e dërguar është fshirë ndërkohë nga YouTube ose është e padisponueshme.
2. Video nuk i përket këngës "Ca Po Don".
3. Video është e këngës "Ca Po Don", por nuk këndohet nga Lil G.
4. Video që kemi në TeksteShqip, është më cilësore se ajo e dërguar.
5. Video që kemi në TeksteShqip, është zyrtare, ndërsa ajo e dërguar, jo.


Lil G - Ca Po Don (Feat. KMC & Genta)  Lyrics

Zgjidhni me sa yje do votoni

Mesatarja:  5 / Votuan:  5

Komente

Asnjë Koment

12/11/2010

2010-11-12T19:30:31+01:00Shpirt ça po don, ça po don, ça po don
Shumë gjëra ti nga unë kërkon
ti e din që unë sjam e lehtë
ti më rrëmben me shikim më vret
Ça, ça, ça
ça po du?
Du me dit ti, sonte rri me mu
merre numrin tem ma bo ni telefon
Merri edhe shoqet takohemi më vonë
unë jam Donzhuani që ti preferon
Kur je afër meje asgjë s'të mungon
Ça, ça, ça, ça po don
Hape gojën fol shpirti jot ta dhuron
je e vështirë shumë simpatike
Ti e din që unë bëj vetëm hite
me BEAT-e HOT të veçanta
Boja records style nga Jamaica
Ngacmojmë përherë goca të vështira
Ne jena magnet për femra,
na vjen ma e mira
Hey bebush unë po të pres në club
ti bëjë si të duash
t'a gdhijmë sonte këtë natë.
ref. x2
Shpirt ça po don, ça po don, ça po don
Shumë gjëra ti nga unë kërkon
ti e din që unë sjam e lehtë
ti më rrëmben me shikim më vret.
Shpirt ça po du, ça po du, ça po du
të jesh ti pranë, afër me mua
të jem me Ty, të them të Dua
ja ça po du, ça po du, ça po dua.
Shpirt ça po don, ça po don, ça po don
Shumë gjëra ti nga unë kërkon
ti e din që unë sjam e lehtë
ti më rrëmben me shikim më vret.
Ço, ço, ço,çokollataaaa
tip me lajkaaaa
dridhe, dridhe trupin
këtu ndodhet Jamaica
kur kërcej me Ty kam një emocion
trupi jot sexi ndjenjat m'i ngacmon
ti mendon se se sje e lehtë
unë një fjalë të them dhe ti më vjen vet
Parfumi jot i ëmbël në çdo anë më ndjek
jemi çuna me lezet hey çuna me Lekë
Unë për Ty kam simpati - ti e di
po se dite msoje tani
kape goten ngri dolli
per hitin e ri vazhdo edhe pi
sonte të gjithë tapë jena V.I.P.
Je super sexi bashkë me shoqet e tua
ka diçka te Ty që më bënë të të Dua
e di ça ça po mendoj
sot do të bëjë tapë
sepse të adhuroj...
ref. x2
Shpirt ça po don, ça po don, ça po don
Shumë gjëra ti nga unë kërkon
ti e din që unë sjam e lehtë
ti më rrëmben me shikim më vret


Ky tekst u dërgua nga Bledi
Më Shumë Këngë Nga Lil G:

Më Shumë...


Komente mbi këtë këngë