Më mbaj mend (për 1 muaj)


Lil G - Me Gusta Marijuana
Linku i videos në YouTube:
Në TeksteShqip janë rreth 100.000 këngë me videoklip dhe afërsisht 40.000 këngë të tjera që nuk kanë një videoklip në Youtube. Stafi i TeksteShqip shton çdo ditë video të reja, por është e mirëpritur ndihma e kujtdo që arrin të gjejë një videoklip që mungon, apo një version më të mirë sesa klipi që mund të jetë aktualisht në TeksteShqip.

KUR PRANOHET NJË VIDEO E DËRGUAR:

Për verifikimin nga stafi mund të duhen pak minuta deri në disa orë, por garantojme që gjithsesi verifikimi do të kryhet brenda 24 orësh.

VIDEO E DËRGUAR NUK U PRANUA?

Një video e dërguar nuk do të pranohet nga stafi i TeksteShqip nëse:
1. Video e dërguar është fshirë ndërkohë nga YouTube ose është e padisponueshme.
2. Video nuk i përket këngës "Me Gusta Marijuana".
3. Video është e këngës "Me Gusta Marijuana", por nuk këndohet nga Lil G.
4. Video që kemi në TeksteShqip, është më cilësore se ajo e dërguar.
5. Video që kemi në TeksteShqip, është zyrtare, ndërsa ajo e dërguar, jo.


Lil G - Me Gusta Marijuana Lyrics

Zgjidhni me sa yje do votoni

Mesatarja:  4.1 / Votuan:  55

Komente

Asnjë Koment

09/01/2015

2015-01-09T20:13:32+01:00Ref : 2
Me gusta marijuana eshte si 1 gjethe cajj
Me bon te ndjehem mire jo te jem gengsta prej saj
E mar e rrollis dhe e pina mes miletit
Ajo qe une kerkoj paketohet nga jasht shtetit

Vers 1 :
Zgjohem mengjes me barin ne xhep
Nacut po presin diku ne nje cep
Se dita nuk shtyhet pa nje cik kallo
2 fleca 3 fleca I kemi si i doo
Te mbledhur ne rredh E dredhim me ngadal
Cakmakun e shkrepim E nezim pa fjal
Shpejt e nis i pari Ja mer avash I dytii
Ska kenaqsi me te madhe Se kur te djeg fytii
E para maron shpejt E dyta gjithashtuu
E niset e treta Shpejt e pa pertuu
Tymi mbulon venin Qyteti ne mjegull
Nacut shume high Cdo gje eshte ne rregull
Jeshilee duket bota Ngado qe syt I hedh
Kta cuna nuk lodhen ngelen vec tu dredh
Aroma fiksuse ambjenti kundermon
Se ke iden ca humb ai qe se prevon

Ref : 2
Me gusta marijuana eshte si 1 gjethe cajj
Me bon te ndjehem mire jo te jem gengsta prej saj
E mar e rrollis dhe e pina mes miletit
Ajo qe une kerkoj paketohet nga jasht shtetit

Vers 2 :
Ju them mirsevini ne boten jeshilee
Ku bari pa dogan po sillet me kilee
Lazarati eksporton drejtperdrejt ne lagjen ton
Malli mire po afron ky lajm cunat I gezon
Vec aroma te fikson le me von kur e prevon
Gjithe streset ti largon edhe etjen shume ta shton
Po seshte vec Lazarati se jan Fjerii e Beratii
Tepelena e Tropoja na Permetii ndiqet loja
Qese te vogla mbushur plot po shperndahen ne qytet
Ne cdo zon ne cdo ambjent qe te behet pak me nxet
Shume njerz jan ber druu me duket njesoj si muu
Jam dikuu po se di kuu dhe jeshile prap po duu
Dhe nje bocee per merak e kam rujt per qefin timm
Do e fik e do e ndez per te hequr krejt merzin
Dhe nje L me shume brum per te shtu kenaqsin
Dhe RESPEKT ne plan te par per gjithe cunat qe e pinn

Ref : 4
Me gusta marijuana eshte si 1 gjethe cajj
Me bon te ndjehem mire jo te jem gengsta prej saj
E mar e rrollis dhe e pina mes miletit
Ajo qe une kerkoj paketohet nga jasht shtetit


Ky tekst u dërgua nga Leo
Më Shumë Këngë Nga Lil G:

Më Shumë...


Komente mbi këtë këngë