TEKSTESHQIP

Lil Koli
Lojnat Si Du
Lyrics
(Feat. Varrosi)

…......................................................
because je dhe njo e pi edhe njo ma shum
femna po mthot e ki grupin e shumtum
ndac msheli syt mami
ta bon ty babi
dogy style tpaska ra ty fati
kshuqe ajde apet merri motrat jo vec vet
une ty tboj hismet ni gang bang me kismet
e mas ti e din vet kur un ty ta boj reject
vec njo mu ma ban zemra mu bo dy nuk o leht
nejse se je perfekt
tlo nzemer me difekt
un jam intelekt
ti thom senet direkt
nmuhabet i sinqert
ti heki strecet
pa siklet me lezet ta jam sic e don vet
edhe maje sekret
se po tiken sekreti
shqipet on ma click
jan players e din vet
boll bitch mo mbone si e nershme
shtie nmenje per mu sje e vlefshme

REF.

Boll mo me mu ej, lojrat nuk ti du ej, ti sulesh me mu ho ej shtije nmenje, Boll mo me mu
ej, lojrat nuk ti du ej, ti sulesh me mu ho ej shije nmenje, shtije nmenjeeeee...............
Varrosi gati, per kto mamushka per turta e tegra si ci shkel si mushka bruuushnaaa
zemer sune mthu jo, dhe pse ke dashnor ti mu prap kerko se, si un kerkush sun ta japi
e di se tpelqen ty kur cicen ta kapi un ty ta japi der sa tkthehet krevati, ja fillojm ter naten
e deri sa te zbardhi, nuk esht hera e par se dashnorit i bon hile kur dush ca disfakshon mboma nje zile tani duhesh me ik me dal ti prej shpije,
kur tshkosh te...... ke dhe numer taksie, kur tvish heren tjeter besoj se e man mbend venin,
prit pa prit se ta harrova ne emrin, A u merzite mos pate me nje tjeter
kujtove se ma tuna e pash po naj tjeter bitch.

REF.

Boll mo me mu ej, lojrat nuk ti du ej, ti sulesh me mu ho ej shtije nmenje, shtje nmenjeeeeeee
…....... yoyoyoho, Boll mo me mu ej, lojrat nuk ti du ej, ti sulesh me mu ho ej shtije nmenje, shtje nmenjeeeeeee …................

DËRGOI: