A B C D E F G H I J K L M N O P Q R S T U V W X Y Z #
Lil' Liri

Zgjidhni me sa yje do votoni

Mesatarja:  1 / Votuan:  1
  • Vendlindja:
  • Ferizaj 
  • Jeton dhe vepron në :
  • Kosovë 
  • Mosha:
  • 32 Vjeç
BIOGRAFIA: Lil' Liri është një këngëtar i njohur dhe muzika ku identifikohet më shumë është ajo hip-hop. Liridon Gashi a.k.a Lil' Liri jetoi ne Ferizaj deri ne moshën 11 vjeqare. Në vitin 1999 kur vendlindja tij ishte në një gjendje lufte, atij iu impunua çë me familjen e tij të emigron në Zvicërr. Si fëmi i përlqente Muzika dhe Shkrimi, kishte dëshirë çë të e mësoj Pianon si Instrument, mundësia nuk iu dha dhe mbet ajo deshir të realizohet më von kurse me shkrime te ndryshme u angazhua duke marr pjes ne revista te ndryshme ne shkollen e tij fillo...

>> Lexo gjithë biografinë >>


Komente nga Fansat

Asnjë Koment 🔥🔥

Shto profile

zyrtare


Artistë Të Ngjashëm:

Cyclone

Alidema

Triblla

Bonsaton

Lantistar

Real Mc

Tiki

Big Wolf

Lumi B

Niil-B


Tags: Lil' Liri, Lil Liri, Liridon Gashi

Krijo Një Kartolinë
Kjo faqe përdor cookies vetëm për reklama dhe statistika. Kjo faqe nuk mbledh, nuk përdor dhe nuk shpërndan të dhënat tuaja. Kompanitë e palëve të treta që përdorin cookies janë: Google, Taboola dhe MGID.
Më shumë info  
teksteshqip.com © 2007 - 2019