A B C D E F G H I J K L M N O P Q R S T U V W X Y Z #

Official Video

Video Link

Lil Samee - Ishe Ti E Vetmja


Choose star rating

Rating:  5 / Votes cast:  1

Fans' Comments

No Comments 🔥🔥

04/06/2012

2012-06-04T20:25:23

vers1
ishe ti e vetmja por ii vetmi nuk isha
si mun te shikoj ne sy kur vetm ftyren tende un e shifja
njerzit do te me flistin por nuk i degjoja
nuk doja nuk doja sepse zemer ty te doja

ref 2x
ne ket mendjen time, ti ke lën kujtime
tash ne zemren time, ti ke lën shum dhimbje
ne ket mendjen time, ti ke lën kujtime
tash ne zemren time, ti ke lën shum dhimbje

vers2
tani un po shkoj ee nuk te shoh më asnjeher
at qe e deshta un, nuk ee ndaj me tjeeer
ti nuk je ee imja ee nuk je ee as kujt
dhimbjen qe ma fale, dhimbjen qe ma fale
gjith jeten ke pert vujt

ref 2x
ne ket mendjen time, ti ke lën kujtime
tash ne zemren time, ti ke lën shum dhimbje
ne ket mendjen time, ti ke lën kujtime
tash ne zemren time, ti ke lën shum dhimbje

vers3
fjala dashuri qe del nga buzet e tua (tua)
diten ja thu tjetrit ee naten ma thu mua
gjdo kush qe te afrohet shpejt ka per kuptuar
genjeshtret dhe mashtrimet, genjeshtret dhe mashtrimet
se ti ke mbuluar

ref 2x
ne ket mendjen time, ti ke lën kujtime
tash ne zemren time, ti ke lën shum dhimbje
ne ket mendjen time, ti ke lën kujtime
tash ne zemren time, ti ke lën shum dhimbje

ref 2x
ne ket mendjen time, ti ke lën kujtime
tash ne zemren time, ti ke lën shum dhimbje
ne ket mendjen time, ti ke lën kujtime
tash ne zemren time, ti ke lën shum dhimbje


Lyrics submited by Feim
more...
Kjo faqe përdor cookies vetëm për reklama dhe statistika. Kjo faqe nuk mbledh, nuk përdor dhe nuk shpërndan të dhënat tuaja. Kompanitë e palëve të treta që përdorin cookies janë: Google, Taboola dhe MGID.
Më shumë info  
teksteshqip.com © 2007 - 2019