A B C D E F G H I J K L M N O P Q R S T U V W X Y Z #

Audio

Lil Samee - Ndajme Nje Shpirt


Zgjidhni me sa yje do votoni

Mesatarja:  5 / Votuan:  7

Komente nga Fansat

Asnjë Koment 🔥🔥

16/02/2011

2011-02-16T16:42:46

Rep.1

Sa me pelqejn
mengjeset kur me
falin bashk me ty
dhe e pelqej eren
tende sme mungon
dot puthja per ty
Sa me pelqen
prekja jote
Kur me ledhaton
me kujdes
me ty e fillova
nje jet
dhe pran teje une
dua te vdes

Reff.(2x)

Jemi dy njerz qe
ndajm nje shpirt
te dua vetem ty
dhe mir e di
mos t`kisha ty
sdo t`kish mundsi
qe ta kuptoja
fjalen dashuri
fjalen dashuri ( fjalen dashuri )

Rep.2

Sa me pelqejn
mbramjet kur
lulzojem bashk
me Ty
Sa e pelqej
Fjalen Te dua
Se vetem ti di te
ma thuash
Ne jemi bashk
dhe bashk do jemi
Per Gjithmone
Fundi per ne te dy
do te jet kur dheu
na mbuloje

Reff.(2x)

Jemi dy njerz qe
ndajm nje shpirt
te dua vetem ty
dhe mir e di
mos t`kisha ty
sdo t`kish mundsi
qe ta kuptoja
fjalen dashuri
fjalen dashuri


Ky tekst u dërgua nga  aLii006
Më Shumë...
Kjo faqe përdor cookies vetëm për reklama dhe statistika. Kjo faqe nuk mbledh, nuk përdor dhe nuk shpërndan të dhënat tuaja. Kompanitë e palëve të treta që përdorin cookies janë: Google, Taboola dhe MGID.
Më shumë info  
teksteshqip.com © 2007 - 2019