Më mbaj mend (për 1 muaj)

Lil Vlora

Zgjidhni me sa yje do votoni

Mesatarja:  5 / Votuan:  20
 • Emri i Vërtetë:
 • Vlora Islami
 • Vendlindja:
 • Will Sirnach 
 • Jeton dhe vepron në :
 • Zvicër 
 • Mosha:
 • 32 Vjeç
 • Shenja e Horoskopit:
 • Binjaket ♊
BIOGRAFIA: Lil Vlora është një këngëtare e njohur dhe muzika ku identifikohet më shumë është ajo hip-hop. Vlora Islami (Lil Vlora) ka lindur dhe është rritur në Zvicer dhe si çdo fëmijë tjetër mërgitmarë, ku dhe akoma jeton dhe vepron këtu. Shkollën fillore dhe atë të mesme e kreu në Matebach, më pas për ta vazhduar fakulltetin e mjeksisë në Zürich. Jeton me dy prindërit dhe vëllaun, prindërit e saj janë nga qyteti i Tetovës, qytet shqiptarë që ndodhet në Republikën e Maqedonisë. Vlora Islami e njohur si Lil Vlora ka filluar të merret me muzikë që...

>> Lexo gjithë biografinë >>


Instagrami

Zyrtar

Komente

1 🔥

  Duke u ngarkuar... Prisni ju lutem

  Shiko më shumë

» Dërgo Një Këngë »

Tags: Lil Vlora, Vlora Islami

Komente 1