Më mbaj mend (për 1 muaj)

Lil Vlora - Ty Te Gjeta (Feat. An-x & Bazzuka)  Lyrics

Zgjidhni me sa yje do votoni

Mesatarja:  5 / Votuan:  1

Reff: 2x
1. Tii Me Dhe Nje Dashuri ..!
2. Tii Mi Qele dy Syt e Mii ..!
3. Nuk e Dita se qka Esht Jeta ..!
4. Deri sa Un ty Te Gjeta ..!

Verse: 1 .[Lil Vlora]

1. Per Ty Boten e Perqafoj Se Ti Je Kuptimi Saj //
2. Ta Dhash Zemmren Hallall Se Un Tanen Pe Maj //
3. N'ket Serial Tjetes Time Ti Je Rol Kryesor //
4. Semm Vyn Tjeter Sen Kur e dii qe ty Tkom Ndor //
5. Shpesh Onder ni Zo Fell Me Troket //
6. M'thot Qu ma Shpejt Se ni Dashni o Kat Pret //
7. Shfaqet Ftyra Jote o Engjull I Ksaj Bote //
8. Zemmra Jem Objekt Ku Mbeshtete Zemra Jote //
9. Kur Jam ne Merzi Ti me Jep Harmoni //
10. Kur Jam un Pa Qef ti me Jep Fuqi //
11. Kur Dita Keq me Shkon Ti Diten Ma Ndriqon //
12. Prej se Je Ne Jeten Tem Veq Shpresa Mo Vjen //
13. Jo Per Qef Po me Zemer Jo Pak Po Gjithmon //
14. Edhe Pse Jam Larg Ty Afer Shum Afer Te Kam //
15. A e Man Mend At Mengjes Un e Tii //
16. T'shendritshin Syt Si Briliantt (3

Uuuh e Muren Vesht Kejt…Scheisss Auf Allee Ich Liebe Dich…

Reff: 2x BazZuka !

1. Tii Me Dhe Nje Dashuri ..!
2. Tii Mi Qele dy Syt e Mii ..!
3. Nuk e Dita se qka Esht Jeta ..!
4. Deri sa Un ty Te Gjeta ..!

Verse 2. [An-x]

1. Athu Esht Dashni Nqofse Kur Zgjona Tkujtoj //
2. Athu Esht Dashni Pa Fund Nqofse Ty Tmendoi //
3. Un e Di qe Osht Dashni Edhe Muj Me Ta Vulos //
4. Se Fjalen Te Dua Askush Smun Me Fundos //
5. Dashnija Jem Si Qielli e Ti Je Ylli Imm //
6. Ti Je Si Nje Hen Qe Naten Mjep Ndriqimm //
7. Ose Sii Nje Djell i Nxet Qe Jep Rezatimm //
8. Ti Ki Hi Fell Fell Aty Fell Nshpirtin Timm //
9. Fjala Tdu Shum e Pastert Sidomos Kur Ta Thom Ty //
10. Asni Ren Sdi me ta Bo Per At Tkshzri Drejt e Nsy //
11. E t'Thom Shum te Dua Hudhem N'perqafim //
12. Athu Dashnija o Arsye Qe Te Un Ti Ki Besimm //
13. Nqofse Jom Me Pa Gzim Ti Diten Ma Hjeshon //
14. Qele Zemren Teme Aty Emri Jot Vizllon //
15. Un te Ti e Gjeta Veten Te Ti Gjeta DASHURI //
16. Jo Veq Na Po Gjdo Dashni Meriton Shum Lumturi //

Reff: 2x BazZuka !

1. Tii Me Dhe Nje Dashuri ..!
2. Tii Mi Qele dy Syt e Mii ..!
3. Nuk e Dita se qka Esht Jeta ..!
4. Deri sa Un ty Te Gjeta ..!

Ky tekst u dërgua nga ShpressaFeaturing: Bazzuka
Publikimi: 15/08/2011


Më Shumë Këngë Nga Lil Vlora:


Komente 0


Lil Vlora - Ty Te Gjeta
Linku i videos në YouTube:
Në TeksteShqip janë rreth 100.000 këngë me videoklip dhe afërsisht 40.000 këngë të tjera që nuk kanë një videoklip në Youtube. Stafi i TeksteShqip shton çdo ditë video të reja, por është e mirëpritur ndihma e kujtdo që arrin të gjejë një videoklip që mungon, apo një version më të mirë sesa klipi që mund të jetë aktualisht në TeksteShqip.

KUR PRANOHET NJË VIDEO E DËRGUAR:

Për verifikimin nga stafi mund të duhen pak minuta deri në disa orë, por garantojme që gjithsesi verifikimi do të kryhet brenda 24 orësh.

VIDEO E DËRGUAR NUK U PRANUA?

Një video e dërguar nuk do të pranohet nga stafi i TeksteShqip nëse:
1. Video e dërguar është fshirë ndërkohë nga YouTube ose është e padisponueshme.
2. Video nuk i përket këngës "Ty Te Gjeta".
3. Video është e këngës "Ty Te Gjeta", por nuk këndohet nga Lil Vlora.
4. Video që kemi në TeksteShqip, është më cilësore se ajo e dërguar.
5. Video që kemi në TeksteShqip, është zyrtare, ndërsa ajo e dërguar, jo.