Më mbaj mend (për 1 muaj)


Zgjidhni me sa yje do votoni

Mesatarja:  2.3 / Votuan:  3
 • Emri i Vërtetë:
 • Halil Xhemaili
 • Vendlindja:
 • Tetove 
 • Jeton dhe vepron në :
 • Maqedoni 
 • Mosha:
 • 24 Vjeç
 • Shenja e Horoskopit:
 • Binjaket ♊
BIOGRAFIA: Lila është një këngëtar dhe muzika ku identifikohet më shumë është ajo hip-hop. Halil Xhemaili apo siç njihet ndryshe Lila, është një reper shum i ri. Ai kë të vit morri pjese në koncertin e Alban Skenderajt, i cili u mbajt në Sheshin Iliria, Tetove. Gjithashtu vitin e kaluar morri pjes në ShkodraFest. Lila karrierën e ka filluar prej moshës 16 vjeçare, këngët e tij të para "Kur vi", "Dridhe" dhe "Tetova ime" i realizoj ne vitin 2013. PASAPORRTA: Emri: Halil Mbiemri: Xhemaili Nacionaliteti: Shqiptar Gjatsia: 1.73 Pes...

>> Lexo gjithë biografinë >>


Komente

Asnjë Koment  Duke u ngarkuar... Prisni ju lutem

  Shiko më shumë

» Dërgo Një Këngë »

Artistë Të Ngjashëm:

Enis (Last King's)

Gansito

Dit

Cali

Wolfman

Amir

Aga B

Tuzhi-G

Liil Craizy

Mc Qlira

Tags: Lila, Halil Xhemaili


Komente mbi këtë artist


* Të regjistruarit mund të votojnë ose të sinjalizojnë komentet