Më mbaj mend (për 1 muaj)

Lilem

Zgjidhni me sa yje do votoni

Mesatarja:  5 / Votuan:  5
 • Emri i Vërtetë:
 • Flamur Kerqeli
 • Vendlindja:
 • Gjilan 
 • Jeton dhe vepron në :
 • Kosovë 
 • Mosha:
 • 22 Vjeç
 • Shenja e Horoskopit:
 • Akrepi ♏
BIOGRAFIA: Lilem është një këngëtar i njohur dhe muzika ku identifikohet më shumë është ajo hip-hop. Flamur Kerqeli i njohur me nofken Artistike LILEM eshte nje reper i ri dhe shum i talentuar ku ne moshe te re ai filloi te merrej me muzik posaqerisht zhandri HIPHOP/RAP. Ai eshte tekstshkrues qysh ne moshe te re. Ai jeton dhe vepron ne Gjilan ku edhe nuk eshte duke u ndalur aspak,padyshim qe do korre suksese ne vazhdim. Muzika e tij ndegjohet jo vetem ne Kosovë por edhe jasht kosovës ane e mbane ku ka shqiptar. LILEM filloi qysh ne moshe te re d...

>> Lexo gjithë biografinë >>


Profili

Facebook

Kanali

Youtube

Instagrami

Zyrtar

Komente

Asnjë Koment  Duke u ngarkuar... Prisni ju lutem

  Shiko më shumë

» Dërgo Një Këngë »

Artistë Të Ngjashëm:

Kino

Dardan Osmanollaj

Simba

Gentrit Sopjani

Blleki

Lluni

Fero

Gent Fatali

Diamant Sinanaj (BlackLion)

Vig Poppa

Tags: Lilem, Flamur Kerqeli


Komente mbi këtë artist


* Të regjistruarit mund të votojnë ose të sinjalizojnë komentet