A B C D E F G H I J K L M N O P Q R S T U V W X Y Z #
Lili Gjidodaj

Zgjidhni me sa yje do votoni

Mesatarja:  5 / Votuan:  11
  • Vendlindja:
  • Fushe-Arres 
  • Jeton dhe vepron në :
  • Shqipëri 
  • Mosha:
  • 34 Vjeç
  • Shenja e Horoskopit:
  • Akrepi ♏
BIOGRAFIA: Lili Gjidodaj është një këngëtare e njohur dhe muzika ku identifikohet më shumë është ajo pop. Filloi te kendonte ne moshen 10 vjeçare si soliste e pare ne shtepine kulturore te femijeve F.Arres. Ne vitin 1999 behet pjestare e Ansamblit Puka deri ne vitin 2003. Pasi mbaroj shkollen e mesme, u martua dhe ne vitin 2004 u largua per ne perendim, ku ushtronte pasionin e saj tashme si kengetare ne Zvicer, ku qendroi plot 4 vite. Me pas i nderpret te gjitha aktivitetet sepse solli ne jete femijen e saj. Rikthehet ne Shqiperi dhe publikon disa ke...

>> Lexo gjithë biografinë >>


Komente nga Fansat

Asnjë Koment 🔥🔥

Profili

Facebook

Instagrami

Zyrtar

Shto profile

zyrtare


Artistë Të Ngjashëm:

Erga Halilaj

Alketa Vejsiu

Ingrit Gjoni

Çiljeta

Zaimina Vasjari

Eneda Tarifa

Rezarta Shkurta

Rezarta Smaja

Jonida Maliqi

Barbana


Tags: Lili Gjidodaj, Lirie Gjidodaj

Krijo Një Kartolinë
Kjo faqe përdor cookies vetëm për reklama dhe statistika. Kjo faqe nuk mbledh, nuk përdor dhe nuk shpërndan të dhënat tuaja. Kompanitë e palëve të treta që përdorin cookies janë: Google, Taboola dhe MGID.
Më shumë info  
teksteshqip.com © 2007 - 2019