Lili Rama

Nuk ka akoma asnjë votë

  • Jeton dhe vepron në :
  • Gjermani 
BIOGRAFIA: Lili Rama është një këngëtar dhe muzika ku identifikohet më shumë është ajo etno. Më datë 18 Tetor 2019, Lili Rama & Arben Rogova publikojnë videoklipin "Ta Jap M'puq"....

>> Lexo gjithë biografinë >>


Komente nga Fansat

Asnjë Koment 🔥🔥

Profili

Facebook

Shto profile

zyrtare
Artistë Të Ngjashëm:

Seno Lee

Redioni

Lavdim Kasumaj

Mentor Kollari

Luluja

Sevedin Hajolli

Florian Tufallari

Astrit Tirona

Mandi Xhambazi

Geni Vesholli


Tags: Lili Rama

Krijo Një Kartolinë