Më mbaj mend (për 1 muaj)

Lili Rama

Lili Rama
  • Jeton dhe vepron në :
  • Gjermani 
Nuk ka akoma asnjë votë

Këndon kryesisht: etno

Lili Rama është këngëtar dhe autor këngësh. Më datë 18 Tetor 2019, Lili Rama & Arben Rogova publikojnë videoklipin "Ta Jap M'puq".

Më datë 8 Qershor 2021, Lili Rama publikon videoklipin "Te Deshta Ty".

» Dërgo Korrigjime »

» Tekstet e Këngëve »

Komente

Asnjë Koment

Profili

Facebook

Shto profile

të tjera


Komente 0