TEKSTESHQIP

Lili Rama & Arben Rogova
Ta Jap M'puq
Lyrics

Kemi kohë që po e kërkojmë tekstin e këngës "Ta Jap M'puq" kënduar nga Lili Rama & Arben Rogova.
Do ja u dinim shumë për faleminderit në rast se mundeni të na ndihmoni ne dhe të gjithë ata që janë në kërkim të këtij teksti.
INFO
Më datë 18 Tetor 2019, Lili Rama & Arben Rogova publikojnë videoklipin "Ta Jap M'puq".