Më mbaj mend (për 1 muaj)

Liliana Kondakçi - Viti I Ri Lyrics

Zgjidhni me sa yje do votoni

Mesatarja:  5 / Votuan:  2

Ja na erdhi viti i ri
sa jam e gezuar
porsi un e çdo femi
pret per ta festuar

bora zbardhi tej per tej
fusha edhe male
Viti i RI do te na gjej
me kenge edhe valle
Viti i RI do te na gjej
me kenge edhe valle

e stolisa bredhit tim
me lodra e yje
era jashte le te fryn
le te fryj ne yjeNuk kemi video për këtë këngë.
Liliana Kondakçi - Viti I Ri
Linku i videos në YouTube:
Në TeksteShqip janë rreth 100.000 këngë me videoklip dhe afërsisht 40.000 këngë të tjera që nuk kanë një videoklip në Youtube. Stafi i TeksteShqip shton çdo ditë video të reja, por është e mirëpritur ndihma e kujtdo që arrin të gjejë një videoklip që mungon, apo një version më të mirë sesa klipi që mund të jetë aktualisht në TeksteShqip.

KUR PRANOHET NJË VIDEO E DËRGUAR:

Për verifikimin nga stafi mund të duhen pak minuta deri në disa orë, por garantojme që gjithsesi verifikimi do të kryhet brenda 24 orësh.

VIDEO E DËRGUAR NUK U PRANUA?

Një video e dërguar nuk do të pranohet nga stafi i TeksteShqip nëse:
1. Video e dërguar është fshirë ndërkohë nga YouTube ose është e padisponueshme.
2. Video nuk i përket këngës "Viti I Ri".
3. Video është e këngës "Viti I Ri", por nuk këndohet nga Liliana Kondakçi.
4. Video që kemi në TeksteShqip, është më cilësore se ajo e dërguar.
5. Video që kemi në TeksteShqip, është zyrtare, ndërsa ajo e dërguar, jo.


Më Shumë Këngë Nga Liliana Kondakçi:


Komente 0