Më mbaj mend (për 1 muaj)

Hyrja është kryer me sukses!


CORONAVIRUS NË SHQIPËRI DHE KOSOVË
Liliana Shkodrani Bici

Zgjidhni me sa yje do votoni

Mesatarja:  1 / Votuan:  1
Liliana Shkodrani Bici është një shkrimtare.
Nuk është dërguar asnjë biografi nga fansat...


>> Dërgo Biografinë >>


Komente

Asnjë Koment 🔥🔥

Shto profile

zyrtare    Duke u ngarkuar... Prisni ju lutem

    Shiko më shumë

» Dërgo Poezi »

Artistë Të Ngjashëm:

Reshida Çoba

Gjenovefa Myrtaj

Besiana Avdyli

Elsa Sojati

Leonora Bruçaj

Ana Mihail

Tina Jortimela

Shyhrete Ahma

Lana Dembo

Alma Begaj

Tags: Liliana Shkodrani Bici


Komente mbi këtë artist


* Të regjistruarit mund të votojnë ose të sinjalizojnë komentet