Më mbaj mend (për 1 muaj)

Hyrja është kryer me sukses!

Liljana Stafa

Zgjidhni me sa yje do votoni

Mesatarja:  5 / Votuan:  7
BIOGRAFIA: Liljana Stafa është një këngëtare dhe muzika ku identifikohet më shumë është ajo popullore e Shqipërisë së jugut. Më datë 14 Tetor 2015, Liljana Stafa publikon videoklipin "Kjo Nuse"....

>> Lexo gjithë biografinë >>


Komente

Asnjë Koment 🔥🔥

Shto profile

zyrtare    Duke u ngarkuar... Prisni ju lutem

    Shiko më shumë

» Dërgo Një Këngë »Artistë Të Ngjashëm:

Flutura Akulli

Anula

Pamela Thellipi

Meri Gici

Behare Çuedari

Blerina Todi (Bela)

Luiza Mara

Valentina Myzeqare

Ueda Hysa

Anida Qarri


Tags: Liljana Stafa, Liliana Stafa

Komente mbi këtë artist


* Të regjistruarit mund të votojnë ose të sinjalizojnë komentet