Më mbaj mend (për 1 muaj)

Hyrja është kryer me sukses!

Lilnigga

Zgjidhni me sa yje do votoni

Mesatarja:  5 / Votuan:  4
  • Emri i Vërtetë:
  • Shaban Muslia
  • Vendlindja:
  • Tiranë 
  • Mosha:
  • 21 Vjeç
BIOGRAFIA: Lilnigga është një këngëtar dhe muzika ku identifikohet më shumë është ajo hip-hop. Shaban Muslia ose i njohur me emrin artistik Lil Nigga. Perkushtuar muzikes rap trap. Shkolla e ka perfundu tek gjimnazi Andon Zako çajupi....

>> Lexo gjithë biografinë >>


Komente

Asnjë Koment 🔥🔥

Shto profile

zyrtare    Duke u ngarkuar... Prisni ju lutem

    Shiko më shumë

» Dërgo Një Këngë »Artistë Të Ngjashëm:

Gyçe

Ralddi

DiabloMC

Scandali

Don Pine

Bleks

Princi Rebel (Ani)

Mc Kristi

Noka

Don E-C


Tags: Lilnigga, Shaban Muslia

Komente mbi këtë artist


* Të regjistruarit mund të votojnë ose të sinjalizojnë komentet