Më mbaj mend (për 1 muaj)

Hyrja është kryer me sukses!


CORONAVIRUS NË SHQIPËRI DHE KOSOVË
Lily N

Zgjidhni me sa yje do votoni

Mesatarja:  5 / Votuan:  5
  • Emri i Vërtetë:
  • Liljana Nezha
BIOGRAFIA: Lily N është një këngëtare dhe muzika ku identifikohet më shumë është ajo pop. Më datë 12 Mars 2019, Yung Rocky & Lily N publikojnë videoklipin "The One"....

>> Lexo gjithë biografinë >>


Komente

Asnjë Koment 🔥🔥

Instagrami

Zyrtar

Shto profile

zyrtare    Duke u ngarkuar... Prisni ju lutem

    Shiko më shumë

» Dërgo Një Këngë »

Artistë Të Ngjashëm:

Neshi Cakolli

Pashke

Katrin

Ervisa

Anela

Ardita Begu

Samira

Eliza Markiq

Jona

Marigona Vitia

Tags: Lily N, Liljana Nezha


Komente mbi këtë artist


* Të regjistruarit mund të votojnë ose të sinjalizojnë komentet