Më mbaj mend (për 1 muaj)

Hyrja është kryer me sukses!


CORONAVIRUS NË SHQIPËRI DHE KOSOVË
Lina Demiri

Zgjidhni me sa yje do votoni

Mesatarja:  4.9 / Votuan:  12
  • Vendlindja:
  • Gostivar 
  • Mosha:
  • 12 Vjeç
  • Shenja e Horoskopit:
  • Peshorja ♎
BIOGRAFIA: Lina Demiri është një këngëtare dhe muzika ku identifikohet më shumë është ajo për fëmijë/junior. Lina eshte ne kolegjin Yayha Kemal Junior. Lina pervec kenges meret edhe me balet dhe violine. Në Qershor 2014, Lina Demiri merr pjesë në Bletëzat 2014 me këngën "Hëna Apo Dielli"....

>> Lexo gjithë biografinë >>


Komente

Asnjë Koment 🔥🔥

Shto profile

zyrtare    Duke u ngarkuar... Prisni ju lutem

    Shiko më shumë

» Dërgo Një Këngë »

Artistë Të Ngjashëm:

Jonila Demiri

Klea Cutra

Enea Jakupi

Alisa Papa

Eda Maliqi

Blerona Hajdini

Pranvera Ismaili

Kanina Pllana

Edonisa Kelmendi

Lorena Rusinovci

Tags: Lina Demiri


Komente mbi këtë artist


* Të regjistruarit mund të votojnë ose të sinjalizojnë komentet