A B C D E F G H I J K L M N O P Q R S T U V W X Y Z #
Rilinda Bajrami

Zgjidhni me sa yje do votoni

Mesatarja:  5 / Votuan:  5
  • Vendlindja:
  • Klina 
BIOGRAFIA: Rilinda Bajrami është një këngëtare dhe muzika ku identifikohet më shumë është ajo pop. Emri saj eshte Rilinda Bajrami dhe kendon muzike te dashurie (balada). Vendlindja e saj eshte Klina.Linda eshte ne grupin F.B.S nga Klina bashke me vellain Master L (Relan Bajrami) me te cilin i ka te gjitha kenget e saj. Kenget e saj te fundit jane me bashkepunim me Master L - nuk mundem, te gjitha kenget e saj jane te realizuara me lyrics dhe audio pa videoklip perveq kenges Ku je sot ne bashkpunim me Master L dhe Asllan Llunjaj. Më datë 5 D...

>> Lexo gjithë biografinë >>


Komente nga Fansat

Asnjë Koment 🔥🔥

Profili

Facebook

Profili

Facebook

Instagrami

Zyrtar

Shto profile

zyrtare


Artistë Të Ngjashëm:

Biondina Latifi

Bulza Fejzullahu

Bena

Flutura Babaj

Alba Ymerhalili

Erleta

Alina Shku

Albulena Berisha

Ilda Krama

Shkurta Selimi


Tags: Linda, Rilinda Bajrami

Krijo Një Kartolinë
Kjo faqe përdor cookies vetëm për reklama dhe statistika. Kjo faqe nuk mbledh, nuk përdor dhe nuk shpërndan të dhënat tuaja. Kompanitë e palëve të treta që përdorin cookies janë: Google, Taboola dhe MGID.
Më shumë info  
teksteshqip.com © 2007 - 2019