Më mbaj mend (për 1 muaj)

Linda Halimi - Ndihme Lyrics

Zgjidhni me sa yje do votoni

Mesatarja:  5 / Votuan:  40Nate e gjate
Shpirti s'gjen qetesi
Me mundon
M'vret kjo agoni

Besova n'perjetesi
Rashe ne lume te dashurise
por hapa syte dhe hasa mdha thatesi

Sa shume kam mall
Me fjale se them dot
E ftohte pa ty
Cdo gje ne kete bote

Rrotullohem si ne ferr
Me mire vdekja te me merr
Por do te doja te shoh edhe njehere

Ref:
Jeta S'ka kuptim
Dhimbjet nuk kane mbarim
Netet jane pa agim , Ndihme
Ku mbetem ne te dy
Ku humbe Jo s'e di
asgje nuk vlen pa ty ,dashuri

Torture e vrazhde
Endem ne vetmi
Ne gjunje une rashe
S'kam force me ne kembe te rrij

Lotet syte m'i verberojne
Vetja ime me tradhtoi
Kam besuar se jam me e forte

Por shume kam mall
Me fjale nuk e them dot
E ftohte pa ty
Cdo gje ne kete bote

Rrotullohem si ne ferr
Me mire vdekja te me merr
Por do te doja te te shoh edhe njehere

Ref:
Jeta s'ka kuptim
Dhimbjet nuk kane mbarim
Netet jane pa agim , Ndihme
Ku mbetem ne te dy
Ku humbe nuk e di
asgje nuk vlen pa ty ,dashuri

Ti ishe shprese e ardhmerise
Tani simbol i tradhetise
Malli Po me con drejt cmendurise


Ky tekst u dërgua nga linaLinda Halimi
Renditja: Top 200
Publikimi: 19/09/2012
Festivali: Netët E Klipit Shqiptar 11
Muzika: Linda Halimi
Teksti: Linda Halimi
Orkestrimi: Florent Boshnjaku


Linda Halimi - Ndihme
Linku i videos në YouTube:
Në TeksteShqip janë rreth 100.000 këngë me videoklip dhe afërsisht 40.000 këngë të tjera që nuk kanë një videoklip në Youtube. Stafi i TeksteShqip shton çdo ditë video të reja, por është e mirëpritur ndihma e kujtdo që arrin të gjejë një videoklip që mungon, apo një version më të mirë sesa klipi që mund të jetë aktualisht në TeksteShqip.

KUR PRANOHET NJË VIDEO E DËRGUAR:

Për verifikimin nga stafi mund të duhen pak minuta deri në disa orë, por garantojme që gjithsesi verifikimi do të kryhet brenda 24 orësh.

VIDEO E DËRGUAR NUK U PRANUA?

Një video e dërguar nuk do të pranohet nga stafi i TeksteShqip nëse:
1. Video e dërguar është fshirë ndërkohë nga YouTube ose është e padisponueshme.
2. Video nuk i përket këngës "Ndihme".
3. Video është e këngës "Ndihme", por nuk këndohet nga Linda Halimi.
4. Video që kemi në TeksteShqip, është më cilësore se ajo e dërguar.
5. Video që kemi në TeksteShqip, është zyrtare, ndërsa ajo e dërguar, jo.

18

Krijo Një Kartolinë

Të Gjitha

STORYMë Shumë Këngë Nga Linda Halimi:


Komente 2