Më mbaj mend (për 1 muaj)


Nuk kemi video për këtë këngë.

Lindita - All The Way
Linku i videos në YouTube:
Në TeksteShqip janë rreth 100.000 këngë me videoklip dhe afërsisht 40.000 këngë të tjera që nuk kanë një videoklip në Youtube. Stafi i TeksteShqip shton çdo ditë video të reja, por është e mirëpritur ndihma e kujtdo që arrin të gjejë një videoklip që mungon, apo një version më të mirë sesa klipi që mund të jetë aktualisht në TeksteShqip.

KUR PRANOHET NJË VIDEO E DËRGUAR:

Për verifikimin nga stafi mund të duhen pak minuta deri në disa orë, por garantojme që gjithsesi verifikimi do të kryhet brenda 24 orësh.

VIDEO E DËRGUAR NUK U PRANUA?

Një video e dërguar nuk do të pranohet nga stafi i TeksteShqip nëse:
1. Video e dërguar është fshirë ndërkohë nga YouTube ose është e padisponueshme.
2. Video nuk i përket këngës "All The Way".
3. Video është e këngës "All The Way", por nuk këndohet nga Lindita.
4. Video që kemi në TeksteShqip, është më cilësore se ajo e dërguar.
5. Video që kemi në TeksteShqip, është zyrtare, ndërsa ajo e dërguar, jo.


Lindita - All The Way Lyrics

Zgjidhni me sa yje do votoni

Mesatarja:  5 / Votuan:  4

Komente

Asnjë Koment

07/05/2020

2020-05-07T12:51:18+00:00

Kemi kohë që po e kërkojmë tekstin e këngës "All The Way" kënduar nga Lindita.
Do ja u dinim shumë për faleminderit në rast se mundeni të na ndihmoni ne dhe të gjithë ata që janë në kërkim të këtij teksti.

Ky tekst është kërkuar 4 herë gjatë kësaj jave.

kërkesa
4

DËRGO TEKSTIN


Rendisim më poshtë tekstet e disa këngëve me të njëjtin titull dhe shpresojmë që përmbajnë tekstin që kërkoni:

Reykon - All The Way

Taca Taca eh ah 2x
Relajate mi nena que estamos solo

no importa la amnera de la que suceda
you're ready to go

cause i wanna go
take it all the way
no don't take it slow
cause i wanna love, love you all the way
Taca Taca eh ah 2x
Ready to go (go, go, go, go)

Taca Taca eh ah 2x
my love i love mamasita

muchos dicen que no se niegan al amor

pero por ti voy a donde sea
tu dime cuando estoy resperando para que pasemos la noche en vela

en una esquina bailando los 2
que aquí estamos esperando

you're ready to go cause i wanna go
take it all the way
no don't take it slow

cause i wanna love, love you all the way
Taca Taca eh ah 2x

Ready to go (go, go, go, go)
Taca Taca eh ah 2x
were ready to go my love
i love mamasita
si quieres vamonos
perdanomos

as me lo que se a, baby
all i need i got

no lo pienses más

quedarte aquí baby
oh oh oh oh (yeah...)

Taca Taca eh ah 2x
Ready to go (go, go, go, go)
Taca Taca eh ah 2x
were ready to go my love
i love mamasita
you're ready to go cause i wanna go
take it all the way
no don't take it slow
cause i wanna love, love you all the way
Taca Taca eh ah 2x
ooooooooooohhhh...
yeah yeah yeah
Taca Taca eh ah 2x
yeah yeah yeah
Taca Taca eh ah 2x

Kiss - All The Way

One, two, three, four
You've got a lot to say
Every night and every sunny day
It's the same thing you've been sayin' to me
Every day

You say it's within your heart
You keep repeatin' that we'll never part
I'm so finally glad to hear you stop
For a day

You just keep talkin' louder
Complain to your mother and father
One of these days you'll push me all the way

You're wearin' clothes that fit you well
Baby, baby, you're not hard to sell
I'll tell you what you want to hear
For a day

So if you think you need advice
Just come to me, don't compromise
Baby, baby you're hypnotized
Every day

And you just keep talkin' louder
Complain to your mother and father
One of these days you'll push me all the way

Yes, you just keep talkin' louder
Complain to your mother and father
One of these days you'll push me all the way

Yes, you just keep talkin' louder
Complain to your mother and father
One of these days you'll push me all the way

You just keep talkin' louder
Complain to your mother and father
One of these days you'll push me all the way

You just keep talkin' louder
Complain to your mother and father
One of these days you'll push me all the way

Celine Dion - All The Way

When somebody loves you
It's no good unless he loves you - all the way
Happy to be near you
When you need someone to cheer you - all the way

Taller than the tallest tree is
That's how it's got to feel
Deeper than the deep blue sea is
That's how deep it goes - if its real

When somebody needs you
It's no good unless he needs you - all the way
Through the good or lean years
And for all the in between years - come what way

Who know where the road will lead us
Only a fool would say
But if you'll let me love you
It's for sure I'm gonna love you - all the way, all the way
Më Shumë Këngë Nga Linda Halimi:

Më Shumë...


Komente mbi këtë këngë