TEKSTESHQIP

Linda Halimi
Kohen Do Ta Ndal
Lyrics

qjelli u errsu planetet jon afru
meteoret kan fillu zjarr me lshu
mka humb ekuilibri drejt nuk mund te rri
koha po mbaron hiq nuk ka ransi
toka fort po dridhet kshtu po na pelqen eej
t`neserme nuk ka hiq nuk po na vjenn
eedhe pak minuta gjithqka po mbaroon
du me u`qmend se askush s`paragjykon

aaaah
i mbylll syt nje perjetsi
aaaahh
are you ready for this

ref. x2
jo aspak nuk pendohemm
mos me merrni per te marr
per asgje nuk mendohem dhe
kohen do ta ndal
kohen do ta ndal

toka fort po dridhet kshtu po na pelqen eej
t`neserme nuk ka hiq nuk po na vjenn
eedhe pak minuta gjithqka po mbaroon
are you ready for this

ref. x4
jo aspak nuk pendohemm
mos me merrni per te marr
per asgje nuk mendohem dhe
kohen do ta ndal
kohen do ta ndal