TEKSTESHQIP

Lindita
Love Me Like
Lyrics

Kemi kohë që po e kërkojmë tekstin e këngës "Love Me Like" kënduar nga Lindita.
Do ja u dinim shumë për faleminderit në rast se mundeni të na ndihmoni ne dhe të gjithë ata që janë në kërkim të këtij teksti.
INFO
Ka material edhe për videotekën shqiptare, sepse ky materiali muzikor erdhi i finalizuar tek audienca i përpunuar shumë bukur me videoklip, për video produksionin e të cilit është përkujdesur Fullmoon Production, ndërsa xhirimet e videos u realizuan nën regjinë e The Claudia. Ky videoklip u publikua më 6 Maj 2022. Autorë të tekstit janë Angel Delrae & Linda Halimi, ndërsa studio producenti është Fatjon Miftari.