Linda Hyseni

Zgjidhni me sa yje do votoni

Mesatarja:  5 / Votuan:  8
  • Vendlindja:
  • Ferizaj 
  • Jeton dhe vepron në :
  • Kosovë 
  • Mosha:
  • 24 Vjeç
  • Shenja e Horoskopit:
  • Luani ♌
BIOGRAFIA: Linda Hyseni është një këngëtare. Më datë 25 Maj 2016, Linda Hyseni publikon videoklipin "Malli"....

>> Lexo gjithë biografinë >>


Komente nga Fansat

Asnjë Koment 🔥🔥

Profili

Facebook

Shto profile

zyrtareDuke u ngarkuar... Prisni ju lutem

Shiko më shumë


Artistë Të Ngjashëm:

Arbenita Arifi

Donna

Graciela Marku

Jona Jasimi

Anastasja Skënderaj

Alma Saramati

Feti Peraj

Laura Lila

Laureta Hasani

Festime Berisha


Tags: Linda Hyseni

Krijo Një Kartolinë