Linda Krasniqi

Zgjidhni me sa yje do votoni

Mesatarja:  5 / Votuan:  6
  • Emri i Vërtetë:
  • Mirlinda Krasniqi
  • Vendlindja:
  • Malishevë 
BIOGRAFIA: Linda Krasniqi është një këngëtare dhe muzika ku identifikohet më shumë është ajo popullore moderne. Më datë 26 Nëntor 2012, Hekuran Krasniqi publikojnë videoklipin "Shekulli Jonë", në bashkëpunim me Linda Krasniqi, Era Shala & Toni....

>> Lexo gjithë biografinë >>


Komente nga Fansat

Asnjë Koment 🔥🔥

Bashkëshorte e

Egzon Bajrës

Profili

Facebook

Shto profile

zyrtare    Duke u ngarkuar... Prisni ju lutem

    Shiko më shumë

» Dërgo Një Këngë »Artistë Të Ngjashëm:

Hyra Sallahu

Vlora Muja

Fikrije Bajraktari

Neta

Nevrije Demolli

Erlinda Balaj

Fitore Berisha

Genta Beqiri

Blerinda Bajrami

Marigona Ballabani


Tags: Linda Krasniqi, Mirlinda Krasniqi, Linda Bajra

Krijo Një Kartolinë